O nás

Společnost SERAK-TECH s.r.o. (nový název od roku 2016) působí na českém trhu vzduchotechniky již od roku 2009. Od svého založení v roce 2009 jsme se zabývali distribucí polských sestavných jednotek jakožto výhradní distributor značky v České a Slovenské republice. Se změnou názvu společnosti na SERAK-TECH se od roku 2016 zabýváme výhradně již jednotkami VENTIAIR, které vyrábíme v České republice. Zajišťujeme prodej a dodávku těchto zařízení pro větrání, ohřev, chlazení, rekuperaci, zvlhčování a filtraci atmosférického vzduchu.

Klademe velký důraz na minimalizaci provozních nákladů zákazníka, a proto přistupujeme ke každému projektu velmi pozorně a navrhujeme vždy individuální řešení na míru potřeb zákazníka. I proto se nám podařilo vybudovat silné postavení na českém trhu sestavných jednotek. Mimo sestavných vzduchotechnickým jednotek jsme dodavatelem i speciálních nástřešních ventilátorů různého provedení.

Produkty z naší nabídky procházejí certifikačním procesem, který našemu zákazníkovi přinese jistotu, že instalovaná zařízení odpovídají požadavkům českých i evropských norem a všechny uváděné parametry jsou v souladu se skutečnými vlastnostmi produktů. Certifikáty produktů naleznete v sekci ke stažení. 

V roce 2014 naše firma expandovala i na trh drobné vzduchotechniky. Od začátku roku 2015 provozujeme středně velký sklad vzduchotechnických komponent, momentálně na Praze 5 - Hlubočepy. I díky tomu jsme v současné době schopni nabídnout komplexní dodávku od malých koupelnových ventilátorů, kompaktních rekuperačních jednotek, přes rozvody vzduchu až po velké sestavné jednotky dosahující přeneseného vzduchového množství až 125 tis. m3.h-1. Ovšem nic pro nás není problém a umíme připravit řešení i včetně dalších oborů!

Součástí našeho sídla v Hlubočepích je kromě skladu i showroom, kde můžeme většinu nabízených produktů prezentovat. Dále pak školící prostory, projekce a MaR centrum.

Klademe důraz na to, aby byl tým naší firmy složen z profesionálů, kteří jsou schopni uspokojit potřeby zákazníků k jejich maximální spokojenosti. Jsme si vědomi důležitosti kvalitního vztahu mezi dodavatelem, realizační firmou a projektantem VZT a tak i přistupujeme k obchodu. 

Mottem naší společnosti je "Protože vzduch je potřeba!". Jsme si vědomi opomíjenosti problematiky větrání u české laické veřejnosti a proto podnikáme různé aktivity pro zlepšení této situace. Spolupracujeme také s výzkumnými ústavy a s českými technickými univerzitami.

 

SERAK-TECH s.r.o. - Protože vzduch je potřeba!

    • Náš zákazník není náš pán, ale partner. A o partnera nechceme v žádném případě přijít.
    • Prodejem pro nás zakázka nekončí, naopak začíná.
    • Kvalita firmy a poskytovaných služeb stojí na lidech. Proto lidi do našeho týmu pečlivě vybíráme.
    • Obrat je pro nás důležitý, ale skutečnou radost máme, pokud je zákazník spokojený.