Kariéra

Obchodně technický konzultant – TZB, vzduchotechnika – Západní Čechy

Dynamicky se rozvíjející česká společnost SERAK-TECH s.r.o. podnikající v oboru TZB, vzduchotechnika hledá vhodné adepty na obsazení pozice Obchodně technický konzultant pro oblast západních Čech.

Náplň práce:
Vaším úkolem bude zajištění komplexní péče o stávající klienty/partnery naší společnosti v daném regionu a současně hledání dalších obchodních příležitostí. Našimi klienty jsou investoři, generální dodavatelé, montážní firmy, projekční kanceláře apod.
  • Pravidelné návštěvy stávajících obchodních partnerů a zvyšování kvality vztahu
  • Akvizice nových klientů dle definované obchodní strategie
  • Analýza potřeb klienta
  • Příprava cenových a technických nabídek, realizace obchodních případů
  • Navrhování vzduchotechnických jednotek na míru potřebám projektu/zákazníka
  • Příprava pravidelných reportů

Místo výkonu práce:
  • Praha, Homeoffice

Profil uchazeče:
  • Minimálně SŠ vzdělání technického směru
  • Znalosti či praxe z oboru TZB (vzduchotechniky, klimatizace, vytápění apod.) výhodou
  • Orientace v oboru elektro výhodou
  • Proaktivní přístup, vysoké pracovní nasazení
  • Analytické myšlení
  • Velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti, schopnost „prodat“

Požadujeme:
  • Znalost práce na PC – MS Office, internet, AutoCAD
  • Řidičské oprávnění skupiny B podmínkou, aktivní řidič
  • Znalost anglického jazyka vítána

Nabízíme:
  • Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Stabilní a zajímavou práci, která baví
  • Pracovní prostředí podporující otevřenou komunikaci a iniciativu
  • Zajímavé finanční ohodnocení, motivující systém bonusů dle dosažených výsledků
  • Služební vůz, mobilní telefon, notebook

Termín nástupu:
  • Ihned nebo dle dohody

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis s průvodním dopisem. Do předmětu zprávy prosím uveďte název pozice. Životopis prosím zašlete na e-mail kariera@seraktech.cz.